זורעים בזרעית

חברת גרינספוט עושה זאת שוב ומגיעה עד קצה המדינה, במושב זרעית – למען תשתיות טעינה לרכבים חשמליים.
עמדת טעינה זרעית

חברת גרינספוט עושה זאת שוב ומגיעה עד קצה המדינה, במושב זרעית – למען תשתיות טעינה לרכבים חשמליים.

להקים עמדת טעינה ציבורית גורם לא פעם לחשיבה מקיפה. האם יראו אותה בשטח? האם תהייה נגישה? האם יהיו בה שימושים? איך תשרוד במזג האוויר? כל אלו (ועוד) שאלות אשר עולות בעת הקמת עמדת טעינה ציבוריות לרכבים חשמליים. שאלות – שלחברת גרינספוט המענה ברור תמיד. להקים מיד. כאן ועכשיו – בכל מקום ובכל זמן.

מושב זרעית, אשר נמצא בקצה הצפוני של הגליל המערבי בכלל ושל המדינה בפרט, זכה לאחרונה בעמדת טעינה ציבורית חדשה ומתקדמת מדגם ALFEN EVE SINGLE PRO LINE בהספק של עד 22 kw/h ובעלת כבל טעינה מובנה באורך 5 מטרים. עמדת הטעינה ממוקמת בכניסת היישוב בחניה המרכזית ונגישה למתחמי הישוב השונים ולצימרים הרבים הנמצאים בשטחו.

חברת גריספוט, אשר שמה לה דגש להקים תשתיות טעינה גם בקצוות המדינה, וכחברה אשר כבר עשתה זאת בעבר במושב שתולה ובקיבוץ אלרום, אין כל חשש להקים עמדת טעינה במקומות מרוחקים. החברה מאמינה שעצם קיומה של עמדת טעינה במקום מסוים יביא עימו שימושים, יפתח את היישוב ואת עסקיו וכמובן יפחית את זיהום האוויר באזור ירוק זה. מנכ"ל החברה, אביה גרוסמן, מסר כי "החברה תמשיך להקים ולפתח תשתיות טעינה לרכבים חשמליים בקצוות הארץ. אנו יודעים איך זה מרגיש כאשר תשתיות מגיעות באיחור לאזורי הפריפריה ואם אנו כחברה יכולים למנוע עיכוב בהגעת תשתיות – בהחלט נעשה שזאת".

החברה מצפה כי שיתוף הפעולה עם מושב זרעית יגרום גם לישובים נוספים באזור לרצות ליצור תשתיות טעינה ציבוריות לכלי רכב חשמליים

שתפו את הפוסט אם אהבתם

אודות גרינספוט

גרינספוט מספקת גישה נוחה לתחנות טעינה לרכבים חשמליים על ידי השקעה מתמדת בתשתיות במרחב הציבורי לרכבים חשמליים.

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

אנרגיה חשמלית לרכבים