גרינספוט מגיעה לבנימינה

במסגרת הסכם התקשרות חדש יחד עם חברת ייזום הנדלן גרופית, הקימה גרינספוט 2 עמדות טעינה ציבוריות לבאי המרכז המסחרי "הפיל" בבנימינה שבימים אלו עובר מיתוג מחדש.
עמדת טעינה - בנימינה

אין ספק שכאשר נכנסים לישוב בנימינה מרגישים ריח של טוסקנה באוויר. הירוק, הכרמים, האווירה והמקום המשלב ישן וחדש יחד מזכירים לא פעם אווירה של חו"ל במרחק של שעה נסיעה מתל אביב.

חברת גרינספוט, כחלק מחזונה ליצור תשתיות טעינה לכולם, חברה לחברת גרופית, מחברות הנדל"ן המובילות בישראל העוסקת בבניה ויזמות ובבעלותה המרכז המסחרי הראשון והגדול בבנימינה – ה"פיל". שיתוף פעולה בין החברות הניב 2 עמדות טעינה ציבוריות לבאי המרכז המסחרי ולתושבים בסביבה, המעוניינים להטעין את הרכב החשמלי שלהם בזמן סידוריהם האישיים. עמדות הטעינה הינן עמדות AC מהירות בעלות כבל טעינה מובנה ובהספק של עד 22 kw/h. עמדות הטעינה זמינות לשימוש גם באפליקציה הייעודית של החברה.

המרכז המסחרי, אשר בימים אלו עובר מיתוג מחדש, הינו כאמור המרכז הגדול ביישוב ובו קיימים בתי קפה ומסעדות, סופר מרקט, בית מרקחת, מספרות, מרפאות, משרדים ועוד חנויות רבות ומגוונות. מטעם המתחם נמסר בתגובה כי "כחלק מהתהליכים המתרחשים בימים אלו בפיל ובהתאמתו ודיוקו כמרכז המסחרי המקומי ראינו לנכון לתת שירות שמטיב גם עם הסביבה וגם עם תושבי בנימינה והאזור".

שתי החברות יחד צופות שימושים לא מעטים בעמדות הטעינה, שימושים אשר יביאו עימם גם קהל לקוחות חדש למתחם וכי בעתיד יוקמו במתחם עמדות טעינה נוספות עבור בעלי הרכבים החשמליים.

עמדת טעינה בבנימינה

שתפו את הפוסט אם אהבתם

אודות גרינספוט

גרינספוט מספקת גישה נוחה לתחנות טעינה לרכבים חשמליים על ידי השקעה מתמדת בתשתיות במרחב הציבורי לרכבים חשמליים.

פוסטים אחרונים

עקבו אחרינו בפייסבוק

אנרגיה חשמלית לרכבים