המגזין הירוק של  Greenspot

יחי(עם) הצפון החדש

יחי(עם) הצפון החדש

בדרך עקלקלה ובין עצים ירוקים, שוכן לו בצפון קיבוץ יחיעם שבנוסף להיסטוריה המרתקת, מוסיף גם הווה מודרני ועתיד ירוק וחשמלי. גרינספוט ממליצה על טיול מרתק בקיבוץ יחיעם, גם (ולא רק) לבעלי כלי רכב חשמליים.

קרא עוד »
עמדת טעינה לבית משותף

מידע על עמדת טעינה לבית המשותף

התקנת עמדת טעינה בבית משותף מצריכה הערכות מקדימה ומקצועית, שכן מדובר במציאת פתרון אשר יוביל לשכנות טובה בין הדיירים. עמדה טעינה שכזו יכולה להיות שייכת לכל דייר באופן פרטני או עבור כלל הבית המשותף ובכך להוות חלק מהרכוש המשותף של הדיירים מה שיוביל את הבניין לחדשנות, בעל אנרגיה ירוקה ולהפחתת זיהום האוויר בסביבתו.

קרא עוד »
עמדה לבית הפרטי

מידע על עמדת טעינה לבית הפרטי

עמדת טעינה בבית פרטי מאפשרת גישה נוחה ומהירה לטעינת כלי הרכב באופן עצמי. העמדה הינה עמדה ייעודית לבית פרטי, הפועלת בהספקי מתח הנעים בין A6 ל-A32 בתשתית חשמל חד או תלת פאזי ובכך מהווה פתרון הולם לטעינה עצמית וחסכונית.

קרא עוד »
עמדת הטעינה בקיבוץ עין גדי אל מול הרי יהודה. נקודה ירוקה בטבע המדברי המרהיב

נקודה ירוקה במדבר

קיבוץ עין גדי המרתק הינו פנינה אמיתית בליבו של מדבר יהודה. עם נופי ים המלח מסביב וגן בוטני פראי, Greenspot ממליצה על חופשה אטרקטיבית בראש שקט, גם (ולא רק) לבעלי כלי הרכב החשמליים.

קרא עוד »
טעינה חשמלית לרכב

טעינה אלחוטית לרכב חשמלי

אחד היתרונות הבולטים של עמדת טעינה אלחוטית היא הפשוטות והנוחות בצורת טעינה זו אין צורך להתעסק כלל עם כבילה מיותרת ולחפש כל הזמן אחר עמדת טעינה על מנת להטעין את הרכב שלנו.

קרא עוד »
צפויה גדילה משמעותית של רכבים חשמליים בישראל

כמה מכוניות חשמליות יש בישראל?

ההערכה כיום שעוד שמונה שנים לכל היותר כמות הרכבים החשמליים בעולם תהייה שווה לכמות הרכבים שפועלים על בנזין. ועובדה זאת אם נרצה או לא' תשפיע גם על השוק הרכבים החשמליים בארץ.

קרא עוד »